Acil Oto Kurtarma

acil oto kurtarma

Acil Oto Kurtarma

Acil oto kurtarma hizmetleri söz konusu olduğunda bu hizmetlerin araç sahiplerine birçok avantaj sunduğu bilinmektedir. Otomobiller günümüzde trafikte seyir halindeyken kazalara bağlı olarak yollarda kalabilir. Hatta bazı araçlar bu süreçte enkaz haline dönebilir. Bu tarz durumlarda acil oto kurtarma hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Böylelikle bu hizmetler kapsamında araçlar bulundukları konumlardan çekilerek bir otoparka ya da araç sahibinin belirtmiş olduğu konuma bırakılır. Oto kurtarma hizmetleri sadece bunlarla sınırlı değildir. Genel olarak oto kurtarma hizmetleri şunları içerebilir;

  • Yakıt ilavesi,
  • Akü takviyesi,
  • Patlak lastik değişimi,
  • Güvenli taşımacılık,

Olarak ön plana çıkar. Güvenli taşımacılık kapsamında acil oto kurtarma hizmetleri günümüzde sigortalı hizmet kapsamında gerçekleşen bir hizmettir.

Acil Oto Kurtarma Hizmetleri Ne İşe Yarıyor Neden Tercih Ediliyor?

Acil oto kurtarma alanında hizmete ihtiyaç duyan sürücüler yollarda seyir halindeyken acil durumlarla karşı karşıya kaldıklarında oto kurtarma hizmetlerine ihtiyaç duyuyor. Özellikle büyükşehirlerde günümüzde bu hizmetlere duyulan ihtiyaç oldukça fazladır. Bunun en önemli sebebi trafik sıkışıklığına ve araç yoğunluğuna bağlı olarak oluşan kazaların daha fazla sayıda olmasıdır.

Acil oto kurtarma hizmetleri günümüzde genellikle 7 gün 24 saat sınırsız koşullar dahilinde gerçekleşir. Dolayısıyla bu hizmetlere sürücüler günün her saatinde ulaşabilme ayrıcalığına sahiptir. Yakıtı biten, akü problemleri yaşayan sürücüler oto kurtarma hizmetlerini tercih eder. Aynı zamanda lastik patlaması durumunda da bu hizmetler günümüzde tercih edilir.

Acil Oto Kurtarma Hizmetleri Nasıl Alınır?

Acil oto kurtarma hizmetleri almak günümüzde oldukça kolaydır. Bunun için yapmanız gereken ilgili birimle iletişime geçtikten sonra konum bilgilerinizi WhatsApp uygulaması üzerinden paylaşmaktır. WhatsApp üzerinden konum bilgilerinizi paylaştıktan sonra 30 ile 50 dakikalık zaman dilimi içinde oto çekici personelleri belirlenen konuma gelir.

Konuma gelindikten sonra gerekli incelemeler yapılır ve araçlar plan dahilinde vinçler yardımıyla rampalara taşınır. Fiyat bilgileri bu süreçte sürücülere sunulur. Dolayısıyla öncesinde fiyat bilgisi sunulmaz. Acil oto kurtarma alanında hizmete ihtiyacınız varsa hiç vakit kaybetmeden hemen şimdi firmamızla irtibata geçebilir, hizmetlerimizden en iyi standartlarda yararlanma ayrıcalığına erişebilirsiniz. Bunun için Merkez Oto Kurtarma sitesi en iyi adrestir.