Araç Kurtarma Çekici

arac cekici kurtarma

Araç Kurtarma Çekici

Günlük hayatın içerisinde araçlar her an arıza yapabilir ve yolda kalabilir bu anlamda araçların oto tamircisine götürülmesi konusunda araç kurtarma çekici yardımı ile yol kalan araçların en yakın oto tamircisine götürülmesi sağlanmaktadır. Bu anlamda otokurtarici724.com web üzerinden 7/24 çekicilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Araç Kurtarma ve Çekici Ne İşe Yaramaktadır?

Araçların olumsuz tüm olasılıkların gerçekleşmesi durumunda, Örnek vermek gerekirse, kaza, lastik veya aracın sistemsel arızası sebebiyle yolda mahsur kalması, Set kış şartları sebebiyle aracın yolda kalması durumunda araç kurtarma çekici işlemleri otokurtarici724.com tarafından günün tüm saatlerinde sağlanmaktadır.

 

Çekici veya oto kurtarma aracınızın belirtilen en yakın oto tamircisi veya lastik ile ilgili ise lastik tamircisine kısa süre içerisinde götürülmesi konusunda aracılık etmektedir. Ayrıca yüksek tonajlı araçların çekilmesi konusunda daha ağır ve geniş kurtarıcı araçlar ile hizmetini sunmaktadır.

Şehir Dışı Araç Kurtarma ve Çekici Hizmeti Var mı?

Araçların şehir dışında yolda kalması durumunda araç kurtarma çekici hizmetleri verilmektedir. Bu anlamda otokurtarici724.com iletişim bilgileri üzerinden ulaşılması halinde araç kurtarma konusunda uzman ekip tarafından aracın alınması ve çekilmesi konusunda tüm işlemler tamamlanacaktır.

 

Araç Kurtarma ve Çekici Çeşitleri Nelerdir?

Araçların boyutları ve sınıflarına göre kurtarma çekici hizmetlerinde farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu bağlamda Çatallı Çekici, Tepeden Çekici Kayar veya Asansör platform, oto transfer çekicisi olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır.

Tepeden çekici araç kurtarma genellikle trafik polisleri tarafından kullanılan ve aracı tavan bölgesinden kaldırarak çekiciye konması olarak ifade edilmektedir. Platform çekici ise aracın palet üzerinden oto kurtarma aracının üzerine konularak götürülmesi için kullanılan araç türüdür.

Çatallı çekici ise özellikle iş makinalarında oluşan arızalar sonucunda iş makinalarının taşınmasına yardımcı olmaktadır. Çeşitli kurtarma araçları yoldan kalan veya arızalanan araçların türüne göre otokurtarici724.com tarafından tedarik edilmektedir.