Silivri Oto Çekici

silivri çekici

Yolda kalan araçların bir yerden başka bir yere taşınması Silivri oto çekici ile sağlanıyor. Taşınan araçların götürüldü adres ise sanayi siteleri ya da servisler oluyor. Böylelikle araçların yol kalmasına neden olan durumlar zaman geçmeden ortadan kaldırılmış oluyor. Silivri’de çalışan çekici firması alanında en iyisi olmak adına hizmet sunuyor. Böylelikle Silivri’de çekici arayışının karşılanmasına ve yolda kalan araç olmamasına katkı sağlamayı amaçlıyor.

 

Silivri Çekici Hizmet Alanları

Araçlar için hızlı çözümler bulmayı amaçlayan Silivri çekici birden fazla alanda hizmet sunuyor. Silivri’nin tüm mahalle ve sokakları için çalışan çekicinin hizmet alanlarını ise şunlar oluşturuyor;

  • Yol yardım
  • Oto kurtarma
  • Çekici hizmetleri
  • Ağır ticari araç kurtarma
  • Çoklu araç taşıma
  • Sıfır araç taşıma

Oto kurtarıcı ve çekici arayanlar için verdikleri tüm bu hizmetlerde profesyonel araçları kullanıyor. Böylelikle zor durumda kalan araçlar yeni sorunla karşılaşmadan kurtarılıyor veya çekiliyor. Bu hizmetlerin sunulması içinse oto çekme veya kurtarma konusunda tecrübeli olan ve ehliyeti bulunan personellerden yararlanıyor.

Silivri En Hesaplı Çekici

Silivri çekici hizmetlerinde talep edilecek fiyatlar kişilerin araçlarını kendi imkanları ile çekmeye çalışmasına neden oluyor. Bu da araçların hasar oranını artırıyor. Ancak firma sayesinde kişilerin fiyat konusunda sıkıntı yaşamasına gerek kalmıyor. Çünkü firma Silivri’de en hesaplı çekici olarak çalışıyor. Böylelikle araçları yolda kalan, benzini biten veya kaza yapan kişilerin hesaplı olarak çekici hizmetini almaları mümkün oluyor.

kurtarma çekici

kurtarma çekici

Silivri En Yakın Çekici

Silivri çekici en yakın çekici arayan kişilere cevap veriyor. Bunun için Silivri’nin tüm mahalleleri adına çalışıyor. Hizmet sağladığı mahalleler arasında Balaban, Alibey, Büyükçavuşlu, Akören, Kavaklı, Çayırdere, Ortaköy, Sancaktepe, Fener ve Küçüksinekli mahalleleri bulunuyor.
Bu mahallelerden yapılan çekici çağırılarına zaman kaybetmeden geri dönüş yaparak kişilerin en yakınlarında olan çekiciye ulaşmalarını sağlıyor. Böylelikle yolda kalanların geç veya çok erken saatlerde uzun süreli beklemesinin önüne geçiyor.

 

Silivri Çekici 24 Saat Hizmet

Silivri çekici 24 saat insanların çağrısına cevap veriyor. Böylelikle kaza geçiren veya yolda arızalanan araçların hızlı şekilde çekilmesini sağlıyor. 24 saat çalışma prensibine sahip olduğu için tatil veya kapalılık durumu bulunmuyor.
Bu sayede de Silivri çekiciye ihtiyacı olan kişilerin istedikleri gün veya saatte çağırmaları mümkün oluyor. Araçların marka ya da modeline bakmadan çekilme işlemini gerçekleştiriyor. Ağır araçların çekilmesi gerektiği durumlarda ise araca uygun çekici aracını hazırlayarak adrese gönderiyor. Deneyimli personelleri de araçları hatasız şekilde çekiciye yükleyerek sanayiye veya servise ulaştırıyor.