Edirne Gümrük Oto Çekici

gümrük çekici

Edirne Gümrük Oto Çekici

Hayatta yalnız değiliz ve her zaman bir başımıza gelebilecek olumsuz bir durumda etrafımızdan yardım istemeye ihtiyaç duyarız. Trafikte de araç kullanıcıları keyifli bir yolculuk sürerken aracın arızalanması ya da kaza sonucu hasar almasından dolayı yarı yolda kalabilir.

Bu gibi durumlarda edirne gümrük oto çekici güvenli ve kaliteli hizmetiyle ihtiyaç duyulan anda, hızlıca olay yerine gelerek müdahale etmektedir.

Araç sürücüleri yolda kaldıkları zaman panik halinde olabilmekteler. Bu sıra bir dizi hatalı davranış gösterebilirler ancak çekici hizmetlerine başvurularak bu kaygılarının önüne geçebilmektedirler.

Sürücüler Araç Arızalarında Nasıl Davranmalıdır?

Trafik akışında her ne kadar dikkatli ve kurallara uygun hareket edilse de diğer sürücülerden doğan zararlar meydana gelebilmektedir. Bu zararlar kimi zaman göz göre göre gelir kimi zaman ise ufak dikkatsizlikler sonucu oluşabilir. Bazı durumlarda ise araçtan kaynaklı sorunlar yarı yolda kalmalara neden olabilmektedir.

Dikkat edilmesi gerekenler ise aşağıda sıralanmıştır;

  • Sürücüler öncelikle sakinliğini koruyarak trafik akışını bozmadan aracı güvenli bir yol kenarına almalıdır.
  • Çekiciyi beklerken aracın dışına çıkılacak ise araç içi sıcaklık korunmalı ve bu sırada araç içindeki şahsi eşyalar alınmalıdır.
  • Aracın o anki durumu fotoğraflanmalıdır.
  • Çekici ile birlikte gidilmeyecekse hangi yetkili servise götürüleceği bilgisi öğrenilmelidir.

Araç çekimi ve kurtarma işlemlerinde edirne gümrük oto çekici uzun yıllar piyasanın önde gelenlerinden ve kaliteli hizmet veren kuruluşlarındandır.

Oto Çekicide Dikkat Edilecekler

Müşteriler aldıkları tüm hizmetlerinde olduğu gibi oto çekicilerden de kaliteli hizmet almak isterler. Basit bir iş alanı gibi görünse de dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunur. Örneğin hasar görmüş bir aracın çekimi esnasında bazı kurtarıcılar nasılsa hasar almış gibi görerek girişimde bulunabilirler.

Ancak daha fazla hasar vermeden çekim işlemi yapmak önemlidir. Bazı durumlarda aracı sarsmadan servise götürmek gerekir ve çekici de noktada dikkatli olup hızını ve manevralarını ayarlamalıdır.

Çekici Fiyatları

Oto çekici fiyatlarında, aracın durumu, modeli, nereden alınacağı, şehir dışı ya da şehir içerisinde olması gibi kriterler belirleyicidir. Bu fiyatlara köprü masrafları da dahil edilir. Eğer aracın kaskosu varsa sürücü ekstra bir masraf yapmadan kaskosu karşılayabilmektedir.