Kumburgaz Oto Çekici

yeni cekici

Kumburgaz Oto Çekici

Araçların güvenli şekilde sürülmesi ve yolcuların, trafiğin güvenliğin sağlanması otomobillerin düzenli bakımlarının yapılması ve sürücülerin dikkatli olması ile yakından ilgilidir. Özellikle tehlikeli anların yaşanmaması için sürücülerin dikkatli şekilde araçlarını sürmesi, odağını trafiğe vermesi gerekir. Aynı zamanda araçların bakımlarının yapılması, araç uyarı mekanizmalarının kontrolünün sağlanması önem taşır. Bunun dışında araçla seyir halinde iken otomobil önemli bir arıza uyarı vermesi ya da sel, çamur gibi durumlarda aracın kalması ya da kaza durumunda aracın çalıştırılmaması gerekir. Aksi halde daha fazla masraf açarak hem sürücünün mağdur olmasına neden olur hem de trafik güvenliği tehlikeye atılır. Bunun önlenmesi için profesyonel ekipler tarafından aracın çekilmesi gerekir.

 

Otomobillerin güvenli şekilde farklı yerlere taşınma işlemleri oto çekiciler tarafından yapılır. Oto çekiciler gerektiğinde vinç ile alana gelerek otomobillerin çekici üzerine yerleştirilmesi ile istenilen bölgeye taşınması sağlanır. Bunun için Kumburgaz oto çekici ile geniş, güvenli kurtarıcının üzerine araç yerleştirilerek otomobillerin güvenli şekilde taşınır.  Bunun yanı sıra kazalarda araçlar kullanılmayacak duruma gelebilir. Bu durumda hasar tespiti ve durum analizi yetkililer tarafından yapıldıktan sonra oto çekici ile farklı alanlara gidilmesi sağlanır. Oto çekicilerin güven kazanması ve işini titizlikle, profesyonel şekilde yürütmesi kullanıcıların ihtiyaç durumunda tekrar iletişime geçmesinde etkilidir.

 

Oto Kurtarıcı Çekici Nasıl Çağrılır?

Kaza durumu gibi acil ve tehlike anlarında sürücüler ya da yakınları direkt olarak aracın çekilmesi için oto kurtarıcı ile iletişime geçmelidir. Araçların profesyonel ekip ile sanayi ya da taşınması istenen yere götürülmesi hasar durumunu azalmasına yardımcı olur. Bunun için Kumburgaz oto kurtarıcı ile iletişime geçilerek istenilen mesafeye araç bırakılır. Araçlar olay yerinden alınırken duruma ilişkin bilgiler verilmesi doğrultusunda ekipmanlar ile alana gelinir. Özellikle hiç çalışamayacak durumda olan otomobiller oto çekici aracına yani iş kamyonuna vinç ile yerleştirilerek istenilen yere profesyonel şekilde götürülür. Sürücüler ve yakınları da araçlarını takip edebilir. Oto çekici kurtarıcı hizmeti sunan firmalar genellikle her gün ve her saat açıktır. Ancak özel durumlarda yoğunluktan dolayı gecikmeler yaşanabilir. Örneğin sel, çamura saplanma durumlarında sürücüler sıraya alınır ve araçlar taşınır.