Silivri Kumbağ Oto Çekici

Silivri Kumbağ Oto Çekici

Silivri Kumbağ Oto Çekici

Otomobiller bazı durumlarda çekiciye ihtiyaç duyar. Vizesi olmayan, çekme belgeli olan veya arızalı olan araçlar çekici ile adres değiştiriyor. Trafikte vizesiz araçlar veya çekme belgeli araçlar tespit edilirse ceza yazılır ve araç parka çekilir. Oto çekici hizmetinin programı oldukça geniştir ve güvenli araç taşıma hizmetinde ilk sırada yer alıyor.

Oto Çekici Hizmet Personeli Deneyimli

Araçlar bazı nedenlerden dolayı yolda kalır ve trafiğe çıkamaz. Bu gibi durumlarda aracın çekilmesi gerekebilir. Oto kurtarıcı hizmeti sunan personel müşteri hizmetleri ve çekici araç kullanan şoförden oluşuyor. Personel deneyimli olmakla birlikte çekici aracı kullanabilecek ehliyete sahip kişilerden oluşuyor.

Oto Çekici Profesyonel Filo İle Hizmet Sunuyor

Özel çekici sisteme sahip kamyonet araçlarla otomobil, pick-up, minivan, minibüs ve panelvan araçları taşıma işlemine oto çekici hizmeti olarak tanımlanıyor. Araç çekme işlemlerinde en önemli konulardan biri de deneyimdir. Yeterli deneyime sahip olunmadığı zaman araç çekme işlemi esnasında araç zarar görebiliyor.

Oto Çekici Hizmeti Önemini Koruyor

Sektörel kategoride hizmet veren ve otomobil dünyasında önemli bir yere sahip olan oto kurtarıcı hizmetinin bazı özellikleri vardır:

  • Bu hizmette özel çekici araçlar kullanılıyor ve bu araçlar her zaman için görev yapıyor.
  • Aracı kullanan kişilerin oto çekici ehliyeti bulunuyor.
  • Oto çekici hizmeti şehirler arası yollarda ve şehir içi yollarda hizmet veriyor.
  • Bu hizmetin belli bir mesaisi yoktur ve 7/24 çözüm üretir.

Günlük yaşantıda aracın yolda kalması durumunda en güvenli yol çekici çağırmaktır.

Oto Çekici Araçları Modern

Araç dünyasında farklı bir yere sahip olan oto çekiciler günümüz itibariyle yenilenmeye devam ediyor. İlk çekiciler kancalıydı ve aracın ön kısmını kaldırarak çekerdi. Bu nedenle çekici adı kullanılmaktadır. Daha sonraki modeller de aracın ön kısmını kaldırarak çekme işlemine devam etti. Bu yöntem araca zarar veriyordu ve güvenli değildir.

Daha sonraki dönemlerde aracı kamyonet kasasına çeken halatlı makinelerle çekme işlemi yapıldı. Son dönemde ise aracı yan kısımda kavrayıp kamyon kasasına yerleştiren modern makineler çekme işleminde kullanıldı.

 

Yeni nesil oto kurtarma araçları kendini geliştirmeye devam ediyor. Modernize edilen yeni nesil araçlar daha hızlı, daha güçlü ve daha güvenli özellikleriyle dikkat çekiyor. Yeni oto kurtarma araçlarının kullanım kalitesi kadar genel özellikleri de kendini yenilemeye devam ediyor. Sektörün gelişimi devam ediyor ve bu gelişim otomotiv sektörü tarafından ilgiyle takip ediliyor.