Topkapı Oto Çekici

topkapı oto çekici

Topkapı Oto Çekici

Araç sahipleri tarafından son yılların en çok tercih edilen hizmetlerinden birisi de Cevizlibağ oto çekici hizmetleri olarak biliniyor. Oto çekici hizmetleri kapsamında araç sahiplerine aşağıdaki hizmetler sunulur;

  • Güvenli taşımacılık,
  • Büyük araçların taşınması,
  • Kaza yapmış araçların enkazını kaldırma,
  • Lastik patlaması sonra lastik değişimine ihtiyaç duyulması,
  • Akü bitmesi,

Gibi faktörler durumunda kişiler Topkapı oto çekici hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Bu hizmetler günümüzde hızlı ve kurumsal hizmetler kapsamında işinin ehli kişiler oto-çekici personelleri tarafından gerçekleştirilir. Liyakat sahibi personeller bütün süreci titiz bir hizmet süreci dahilinde yöneterek sizlere en iyi hizmetlerden yararlanma fırsatlarını sağlayacaktır. Topkapı oto çekici hizmetleri 7-24 hizmetler sunmasıyla bilinir.

Topkapı Oto Çekici Hizmetleri Neleri Kapsıyor, Ne Avantajlar Sunuyor?

Her şeyden önce Topkapı oto çekici hizmetleri araç sahiplerine kurumsal bir hizmet kapsamında sunulan bir hizmet avantajı olarak ön plana çıkıyor. Oto çekici hizmetleri kapsamında yolda seyir halindeyken sorunlar yaşayan araç sahiplerine bu süreçte hizmetler sunulur. Bu hizmetler arasında günümüzde lastik patlaması, akü değişimi, otoparka çekiç gibi hizmetler bulunuyor.

Oto çekici hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken WhatsApp uygulaması üzerinden konum bilgilerinizi oto çekicilere iletmektir. Konum bilgilerinizi ilettikten sonra 40 dakikalık zaman dilimi içinde belirtilen konuma profesyonel personeller gelerek sizlere oto-çekici hizmetleri sağlayacakladır. Aynı zamanda oto çekici hizmetleri günümüzde sigortalı hizmet kapsamında yürütülen bir faaliyet çeşididir.

Topkapı Oto Çekici Hizmetlerinden Nasıl Yararlanılır?

Hizmetlerden yararlanmak için telefon numarasıyla oto çekici hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Telefon numarasını aradıktan sonra konum bilgilerinizi paylaşmanız gerekir. Konum bilgileri paylaşımından sonra hizmetlerden yararlanma avantajına sahip olmuş olursunuz. Konumunuz nerede olursa olsun saat kaçta yolda kalmış olursanız olun Topkapı oto çekici sizlere hizmetler sunacaktır.

Böylelikle yollarda hiç beklemediğiniz zamanlarda karşılaştığınız sorunları hızlı bir şekilde oto çekici hizmetleri kapsamında çözüme kavuşturabileceksiniz. Topkapı oto çekici hizmetleri vinçler ve rampalar yardımıyla gerçekleşir. Büyük vinçlerle büyük araçlar, küçük vinçlerle ise küçük binek araçlar çekilir. Merkez Oto Kurtarma  sitesinden siz de bu alanda hizmetler alabilir ve avantajlı hizmetlerden yararlanma fırsatlarına sahip olabilirsiniz.