istanbul içi oto Çekici Kurtarıcı

oto kurtarma

Kaza ve arıza nedeniyle yolda kalan araçlar İstanbul içi oto çekici sayesinde kısa sürede araçlarının çekilmesini sağlıyorlar. Çekici araçları bulunduğu konumdan alarak servise götürüyor. Serviste araçtaki sorun çözüldükten sonra ise kişiler yollarına devam etme imkanı buluyor. Araçların verilen konuma kısa sürede ulaşması sayesinde yolda kalan kişilerin farklı sıkıntı yaşamasının önüne geçiliyor.

 

Araç Çekici Hizmet Bölgeleri

İstanbul içi çalışan araç çekicinin hizmet bölgeleri yardım alacak kişiler tarafından araştırılıyor. Firma İstanbul’un her iki yakası için de hizmet veriyor. İlçe ve semt ayrımı yapmadan sağlanan çekici sayesinde araçların uzun saatler yolda kalması ve hayatın durma noktasına gelmesi engelleniyor.
Verilen konuma navigasyon cihazlarından yararlanarak ulaşım sağlıyor. Oto kurtarıcı araçları marka ve model ayrımı olmadan tüm araçlar için çalışıyor. Böylelikle araç sahiplerinin araç modeline uygun kurtarıcı araç aramasının önüne geçiyor. Araçlar zarar görmeden kurtarılarak tamir veya bakım için servislere çekiliyor.

 

7-24 Araç Çekici Hizmeti

Araçların yol kalmaları veya kazaya karışmaları için belirli saat aralığı bulunmuyor. Yolculuk gece veya gündüz yapıldığı için her an sorunun yaşaması mümkün oluyor. Bu nedenle araç çekici firması 7-24 çalışıyor. Böylelikle istenilen zamanlarda çekici araçların adrese ulaşarak araçları çekmesi sağlanıyor. Araçların yolda kalmaları trafiği de aksatabildiği için kısa sürede gerçekleşen çekim sayesinde trafik sorunsuz akmış oluyor.
Araç çekici 7-24 çalıştığı için iletişim kurmak isteyen kişiler de 7-24 arama yaparak isteklerini iletebiliyorlar. Araçların çekilmesi dışında yakıt takviyesi gibi ihtiyaçlar da firma tarafından talepler doğrultusunda karşılanıyor.

 

Arızalı Araç Çekici Hizmeti

Araç çekim veya kurtarma hizmetleri iki şekilde gerçekleşiyor. Bunlardan ilki arızalanma kaynaklı çekimler oluyor. Arıza yapan ve çalışmayan araçların sorunu sürücü tarafından bulunamadığında araç çekici gelerek aracı en yakın servise götürüyor. Böylelikle sorunun çözülmesi hızlı şekilde gerçekleşiyor. İstanbul içi her konuma acil ulaşan çekici arızalı araçların kurtarılabilmesini sağlıyor.

kurtarma

kurtarma

Kazalı Araç Çekici Hizmeti

Araç çekimi için verilen ikinci hizmet ise kazalı araçların çekilmesi oluyor. Kaza yapan bir aracın yoluna devam etmesi genellikle mümkün olmadığından çekilmesi gerekiyor. Araç sahipleri kaza tutanakları hazırlandıktan sonra çekiciyi çağırarak aracın çekilmesini sağlıyor. Böylelikle kaza kaynaklı yolun kapanması olasılığı ortadan kaldırılıyor. Kazalı araçların çekilmesi gerektiği durumlarda firma çalışanları aracın daha fazla hasar görmemesi adına dikkatli bir şekilde aracı çekiciye yükleyerek ulaşması gereken yere ulaştırıyor.

 

Uygun Fiyatlı Çekici Hizmeti

Oto kurtarma ve çekici hizmetlerinde fiyatlar mesafeye göre değişiyor. Ancak firma uygun fiyatlı çekici hizmeti sağlayarak kişilerin araçlarının zaman kaybetmeden alınmasını sağlıyor. Fiyat bilgisi ise firmayla görüşme veya istenilen adrese ulaştırılma sonunda alınabiliyor.